Nowe plakaty w naszym szpitalu

12.09.2017

W naszym szpitalu pojawiły się nowe plakaty informacyjne dla pacjentów. Zapraszamy do zapoznawania się. :)

Coraz więcej osób korzysta z naszej strony internetowej oraz fanpage'u na Facebooku (użytkowników, którzy obserwują nasz profil na Facebooku jest już 751!), co bardzo nas cieszy. By jeszcze więcej pacjentów wiedziało, w jakich miejscach w sieci mogą pozyskiwać informacje na temat działalności naszego szpitala, stworzyliśmy plakaty informujące o naszej stronie internetowej oraz fanpage'u. Pierwsze z nich zawisły już w poczekalni do laboratorium, kolejne pojawią się w wielu istotnych punktach naszej placówki oraz innych, często uczęszczanych miejscach w Ostródzie, takich jak przychodnia czy urzędy.

Zaprojektowaliśmy również plakaty informujące o pierwszeństwie kobiet w ciąży (zapowiadaliśmy tę akcję kilka dni temu w tym poście: http://szpital-ostroda.pl/pierwszenstwo-dla-kobiet-w-ciazy). Mają one również pełnić rolę edukującą. Jeden z nich umieszczony jest już przy drzwiach do naszego laboratorium, więcej - w ważnych miejscach dla przyszłych mam - pojawi się już wkrótce.

Zapraszamy do obejrzenia poniżej krótkiej galerii zdjęć oraz zapoznania się z plakatami zamieszczonymi w formie plików PDF i JPEG:

userfiles/news_files/plakaty/Plakat strona internetowa.pdf

userfiles/news_files/plakaty/Plakat Facebook.jpg

userfiles/news_files/plakaty/Pierwszeństwo dla kobiet w ciąży.pdf

Plakaty w naszym szpitalu