Dobro i bezpieczeństwo pacjenta naszym celem

Witamy na stronie internetowej Szpitala w Ostródzie S.A. Poprzez tę witrynę chcemy informować Państwa o naszej działalności. Znajdziecie tu wszystkie informacje niezbędne dla pacjentów, przeczytacie o naszych oddziałach, pracowniach oraz o badaniach, które w nich wykonujemy. Dzięki podanym numerom telefonów możecie z łatwością się z nami skontaktować. W odpowiednich zakładkach informować będziemy Państwa również o wszelkich planowanych zmianach, remontach czy inwestycjach.

Szpital w Ostródzie oferuje swoim pacjentom szeroką gamę usług medycznych. Poza opieką szpitalną oferujemy również opiekę ambulatoryjną w poradniach. Nasza kadra medyczna jest zawsze do Państwa dyspozycji. Pacjenci ostródzkiego Szpitala zawsze mogą liczyć na komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy opiekę lekarską i pielęgniarską na najwyższym poziomie.

Stale się rozwijamy, w najbliższym czasie czekać nas będą kolejne wyzwania i inwestycje, które jeszcze bardziej usprawnią funkcjonowanie Szpitala w Ostródzie. W planach mamy Rozbudowę Izby Przyjęć i Oddziału Urazowo – Ortopedycznego, rozbudowę Pracowni Rehabilitacyjnej.

Jednym z istotnych aspektów naszej pracy jest kontakt z pacjentami. Dlatego też zapraszamy do dyskusji i wysyłania nam wszelkich sugestii, dotyczących zarówno naszego codziennego działania, jak i funkcjonowania strony internetowej. Adres e-mail: sekretariat@szpital-ostroda.pl jest zawsze do Państwa dyspozycji!

Z poważaniem,

Jacek Dudzin

Prezes Zarządu Szpitala w Ostródzie S.A.