Powstanie nowej strony Szpitala w Ostródzie miało na celu dostosowanie jej do potrzeb naszych pacjentów i ich rodzin, pracowników PZOZ oraz praktykantów placówki, a także wszystkich innych osób, które odwiedzają naszą witrynę. Chcieliśmy, by strona była nowoczesna, bardziej przystępna i przyjazna, tak by wszystkie najważniejsze informacje – istotne kontakty, potrzebne dokumenty czy porady – były łatwo dostępne, a mające u nas miejsce wydarzenia udostępniane na bieżąco. Mamy nadzieję, że spełnia ona Państwa oczekiwania i będzie Państwu dobrze służyć.

W najbliższym czasie w aktualnościach strony oraz na naszym fanpage'u na Facebooku zamieszczać będziemy krótkie przewodniki po nowej stronie, by korzystanie z niej było komfortowe.

Wykonawcą strony jest olsztyńska firma Artneo, znana z kreatywnych rozwiązań i indywidualnego podejści do klientów. Realizowała zlecenia dla takich firm jak National Geographic, Renault, Multikino, Subaru czy Piaggio.