Na oddział pediatryczny przywieziono pierwszy z kilku sprzętów medycznych, podarowanych szpitalowi w ubiegłym roku przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! To specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne. Dzięki dołączonemu pilotowi można ustawić jego pozycję, by dostosować ją do potrzeb pacjenta. W komplecie jest także szafka z przymocowanym z boku ruchomym stolikiem, którego wysokość również można indywidualnie dopasować. – Każdy szpital otrzymał jeden taki zestaw. Czekamy jeszcze na szpitalne łóżka dziecięce i szczebelkowe oraz, z czego bardzo się cieszę, aparat EKG – opowiada pielęgniarka oddziałowa Izabela Rybicka.

Już sam widok cieszy oczy, prawda? 🙂 Piękne kolory na pewno dodadzą otuchy małym pacjentom. Będziemy na bieżąco informować Was o nowym sprzęcie z czerwonym serduszkiem.

Poniżej GALERIA ZDJĘĆ.