Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych w dniu 10 maja odbyło się spotkanie z pielęgniarkami i położnymi ostródzkiego szpitala. W uroczystości wzięli także udział: Andrzej Wiczkowski -Starosta Ostródzki, Jan Kacprzyk – Wicestarosta Ostródzki, Piotr Strzylak – Członek Zarządu Powiatu, Jacek Dudzin – Prezes Szpitala w Ostródzie SA, Małgorzata Zalewska – Dyrektor ds Pielęgniarstwa Szpitala w Ostródzie SA.

Wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom oraz położnym składamy najserdeczniejsze życzenia, a także podziękowania za poświęcenie, zaangażowanie i troskę o dobro pacjentów przebywających w ostródzkim szpitalu. Życzymy satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Jacek Dudzin