Nasi niezawodni ratownicy medyczni – Łukasz Chyliński i Aleksander Strózik   – wezmą udział w III Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym – Sulisław 2026.

Zawody trwać będą przez trzy dni, od 17 do 19 czerwca, a ich organizatorem jest Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego .
 
To nie są zwykłe ćwiczenia. Przed Łukaszem i Aleksandrem trzy dni pełne skrajnych emocji, najwyższego profesjonalizmu i przede wszystkim – pasji ratowania ludzkiego życia.
 
  • 40 najlepszych załóg ratowniczych z całej Polski
  • realistyczne, ekstremalne scenariusze medyczne, które sprawdzą wiedzę, opanowanie i działanie pod presją czasu
Stawka jest wysoka: zawody to oficjalne eliminacje do Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się już we wrześniu w Olsztynie!
 
Jesteśmy dumni, że nasz szpital reprezentują tak świetni fachowcy. Wiemy, że dadzą z siebie 100% (albo i więcej!).
 
Bezpiecznej drogi i powodzenia w konkurencjach!
Skip to content