Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A.

ul. Władysława Jagiełły 1

Szpital Centrala: +48 89 646 06 00

zobacz pozostałe numery

Nowa zakładka dotycząca historii i działań szpitala

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka: Historia szpitala i obecne działania, w której zapoznać się można z sumarycznie przedstawionymi wydarzeniami z życia szpitala - aktualnymi oraz historycznymi. Zapraszamy!

czytaj więcej

Innowacyjny tomograf

Nieinwazyjne rozwiązania to jeden z kierunków nowoczesnej medycyny. Cieszymy się, że pracownia tomograficzna w naszym szpitalu idzie zgodnie z nim. Co to oznacza?

czytaj więcej

Październik miesiącem walki z rakiem piersi

Zachęcamy do regularnych badań profilaktycznych - samobadania, USG oraz mammografii - mogących zapobiec zbyt późnemu wykryciu raka piersi. Więcej w artykule.

czytaj więcej

Światowy Dzień Reumatyzmu

12 października obchodzony jest Światowy Dzień Reumatyzmu. To schorzenie dotyczy około 400 tysięcy Polaków. Warto wiedzieć, że jego późne wykrycie może zakończyć się kalectwem.

czytaj więcej

ISzR 12. Trudne porody

Temat niezwykle trudny, ale konieczny - metody rozwiązań, gdy poród samoistny jest niemożliwy. Zapraszamy do lektury kolejnej porady z cyklu Internetowa Szkoła Rodzenia.  

czytaj więcej

Ruszyła sieć szpitali

1 października weszła w życie ustawa o sieci szpitali. Wśród włąocznych do niej placówek jest Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie.

czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Celem jest promocja zdrowia oraz leczenia i profilaktyki zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

czytaj więcej

Międzynarodowy Tydzień Rodzicielstwa Bliskości

W dniach 2-6 października obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Bliskości. Z tej okazji w Olsztynie odbywają się warsztaty i wykłady poświęcone rodzicielstwu.

czytaj więcej

Album Nasze Dzieci

Już 80 zdjęć dzieci narodzonych w naszym szpitalu znajduje się w tworzonym na naszej stronie albumie. Zapraszamy do oglądania. :)

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

1 października na całym świecie obchodony jest Dzień Osób Starszych. Co ma na celu to święto?

czytaj więcej