Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A.

ul. Władysława Jagiełły 1

Szpital Centrala: +48 89 646 06 00

zobacz pozostałe numery

Rozstrzygnięcie konkursu ofert - ortopedia

Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ofert na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne wykonywane przez lekarza z rozpoczętą specjalizacją z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu na rzecz pacjentów PZOZ w Ostródzie S.A.

czytaj więcej

ISzR: 10. Znieczulenie naturalne a farmakologiczne

Internetowa Szkoła Rodzenia: naturalnie czy farmakologicznie, czyli jak łagodzimy ból w czasie porodu?

czytaj więcej

Jesienne spotkania pediatryczne

Do 30.09.2017 roku trwają zapisy na VIII Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową "Jesienne spotkania pediatryczne" dla pielęgniarek i położnych.

czytaj więcej

Podziękowania dla oddziału chirurgii ogólnej

Udostępniamy pamiątkowe kartki z podziękowaniami, listy i zdjęcia, podarowane pracownikom oddziału chirurgii ogólnej naszego szpitala. :)

czytaj więcej

Przetarg na tomograf

W dniu 20.06.2017 r. została wszczęta procedura przetargowa na zakup nowego tomografu komputerowego dla PZOZ w Ostródzie S.A. Termin składania ofert upływa 06.07.2017 r.

czytaj więcej

Podsumowanie zajęć dla młodzieży

Odbyło się spotkanie podsumowujące cykl zajęć profilaktycznych dla młodzieży z ZPSWR. Otrzymaliśmy wspaniałe podziękowania i również dziękujemy za owocną współpracę! :) Zamieszczamy galerię zdjęć.

czytaj więcej

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A. poszukuje Pielęgniarek/ Pielęgniarzy operacyjnych

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A. poszukuje Pielęgniarek/ Pielęgniarzy operacyjnych, którzy: posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu, wykształcenie pielęgniarskie oraz doświadczenie zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 604142080

czytaj więcej

ISzR: 9. Poród rodzinny

Czym jest poród rodzinny, jakie znaczenie ma dla rodzącej i osoby jej towarzyszącej? Publikujemy kolejną poradę z cyklu Internetowa Szkoła Rodzenia. 

czytaj więcej

Do zespołu lekarskiego PZOZ dołączył nowy specjalista

Kolejny wysokiej klasy specjalista dołączył do zespołu lekarskiego naszego szpitala. To dr n. med. Janusz Proksa, specjalista II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 

czytaj więcej

14 czerwca - Światowy Dzień Krwiodawstwa

Stali bywalcy RCK* mówią, że weszło im to już w krew...  Honorowe dawstwo krwi jest szlachetnym i niezwykle potrzebnym "zwyczajem".

czytaj więcej