Już 800 osób lubi nasz profil na Facebooku, a 817 obserwuje! Cieszymy się, że przekazywane przez nas informacje są dla Was ważne. Wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z naszego fanpage'u, zapraszamy do odwiedzenia: Szpital Ostróda i polubienia go, by śledzić nasze działania na bieżąco. 🙂

Opis profilu: Szybka, atrakcyjna dla pacjentów komunikacja jest możliwa dzięki żywo rozwijającemu się profilowi szpitala na Facebooku (Fb/Szpital Ostróda). Obserwuje go już ponad 800 osób. Wielu pacjentów za pośrednictwem fanpage'u przesyła pytania dotyczące działalności PZOZ i przekazuje podziękowania dla personelu szpitala. Przede wszystkim zaś ma możliwość zapoznania się z informacjami udostępnianymi na stronie internetowej placówki. Zadaniem profilu jest też integrowanie lokalnej społeczności (posty na temat noworodków czy o sukcesach pracowników medycznych) i obrazowanie jej potrzeb.