Oświadczenie dotyczące działalności Oddziału Ginekologicznego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Oddział Ginekologiczny funkcjonuje bez zakłóceń i będzie kontynuował swoją działalność w pełnym zakresie. Zapewniamy, że wszystkie usługi medyczne, w tym planowane operacje, konsultacje oraz opieka nad pacjentkami, są świadczone na najwyższym poziomie, zgodnie z harmonogramem.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pacjentek, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zmiany organizacyjne przebiegały w sposób płynny i nie miały wpływu na jakość opieki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy gotowi zapewnić Państwu wsparcie i profesjonalną opiekę w każdym aspekcie zdrowia kobiecego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału oraz umawiania wizyt w dogodnych terminach.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z personelem Oddziału.

Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.

Z poważaniem

Zarząd Szpitala w Ostródzie S.A.