Wspaniałe spotkanie za nami!
 
Nasza Prezes Bernadeta Hordejuk oraz Pielęgniarka Marzena Jurkiewicz odwiedziły studentów elbląskiej Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych 
 
Podczas wizyty opowiedziały o misji naszego szpitala, codziennej pracy na oddziałach oraz o tym, jak dynamicznie się rozwijamy.
Przede wszystkim jednak – zaprosiły młode talenty do dołączenia do naszego zespołu!
 
W naszym szpitalu studenci będą mogli uczyć się pod okiem doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. Przełożą teorię ze studiów na realną pomoc pacjentom. Poza tym stawamy na wsparcie i rozwój.
 
Dziękujemy Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych za serdeczność, a studentom za energię i mnóstwo pytań. Czekamy na Was na praktykach, stażach, a w przyszłości – w pracy!
Do zobaczenia w szpitalu!
Skip to content