Mamy przyjemność przekazać, iż powstanie nowa strona internetowa naszego szpitala: nowoczesna, bardziej przystępna i przyjazna pacjentom. Wykonawcą jest firma Artneo z Olsztyna.

Rozpoczęte prace nad powstaniem nowej strony Szpitala w Ostródzie mają na celu dostosowanie jej do potrzeb naszych pacjentów i ich rodzin, pracowników i praktykantów placówki oraz wszystkich osób odwiedzających naszą witrynę.

Nowa strona będzie nowoczesna, bardziej przystępna i przyjazna. Chcemy, by wszystkie najważniejsze informacje – takie jak istotne kontakty, potrzebne dokumenty czy porady – były łatwo dostępne, a mające u nas miejsce wydarzenia udostępnianie na bieżąco.

Wykonawcą strony jest olsztyńska firma Artneo, znana z kreatywnych rozwiązań i indywidualnego podejści do klientów. Realizowała zlecenia dla takich firm jak National Geographic, Renault, Multikino, Subaru czy Piaggio.